چمن مصنوعی حیاط

چمن مصنوعی در خانه و فضای مسکونی
اسفند ۲۶, ۱۳۹۷
چمن مصنوعی بالکن
اسفند ۲۶, ۱۳۹۷

چمن مصنوعی حیاط

چمن مصنوعی مهد کودک

چمن مصنوعی برای حیاط

با استفاده از پوششهای سبز و بادوام چمنهای مصنوعی که در نسلهای ‏جدید به طبیعی سازی و با نشاط تر جلوه دادن توجه ویژه‌ای شده؛ می‌توان مناظر بکری را در محیط منزل و فضای سبز ‏باغچه به وجود آورد. چمنهای مصنوعی با همخوانی که در کنار گل ها و گیاهان دارند می‌توانند سرسبزی ماندگار را به ‏شما هدیه دهند و فضای حیاطتان را زیباتر کند.‏

چمن مصنوعی باغچه

شما می توانید حیاط خانه خود را با نصب چمن مصنوعی به محیطی جذاب و مفرّح برای بچه ها تبدیل نمایید. حتی بزرگ ترها نیز می توانند از این فضا لذت ببرند.

اجرای چمن مصنوعی در حیاط خانه، به تنهایی باعث زیبایی و تمایز محیط زندگی می گردد. حال تصوّر کنید که در این حیاط، یک باغچه سرسبز و با طراوت نیز داشته باشید.

وجود چمن مصنوعی در باغچه، باعث پوشیده شدن سطح خاک می گردد و این مساله، سبب می شود تا محوّطه، بیش از پیش سبز و خرّم به نظر بیاید.

یکی از نکات جالیب توجه در هنگام نصب چمن مصنوعی باغچه، این است که تمامی درختان و بوته ها و گل ها، در جای خود ثابت بمانند.

در این حالت، چمن مصنوعی در پای آنها و بر روی خاک گسترده می شود. می توانیم برای درختان، یک حاشیه و مرز سنگی یا چوبی ایجاد کنیم تا آبیاری باعث کثیف شدن چمن مصنوعی نشود.

زمانی که چمن مصنوعی تزئینی، با دقت و ظرافت در پای گیاهان باغچه نصب می شود، منظره نهایی، بسیار واقعی جلوه گر خواهد شد.

و بیننده تصوّر می کند که گویی گیاهان از دل چمن مصنوعی روییده اند و سر به آسمان بلند کرده اند. هنر و تجربه نصاب چمن مصنوعی، نقشی اساسی در زیبایی کار ایفا می کند.

روش نصب چمن مصنوعی در باغچه به این شکل است که می توان یک لایه سخت با مصالح سیمان و سنگ و … ایجاد نموده و سپس اجرای چمن مصنوعی با کمک چسب پلی اورتان دو جزئی انجام شود.

گاهی اوقات، از ما این سوال پرسیده می شود که آیا می توان برای پوشاندن باغچه از چمن مصنوعی دست دوم استفاده نمود؟

پاسخ ما به این سوال به عوامل متعدّدی بستگی دارد. یکی از آنها، توان مالی افراد برای خرید چمن مصنوعی می باشد. مساله ای مهم و تاثیر گذار که نمی توان به راحتی از آن چشم پوشی نمود.

اگر چمن مصنوعی دست دوم، از انواع چمن مصنوعی ورزشی باشد، معمولا به شدت دچار فرسودگی شده و تاثیرات آن در ظاهر چمن مصنوعی، به طور آشکاری مشخص است.

البته بعضی از انواع چمن مصنوعی ورزشی نیز در پایان عمر مفید و در هنگام تعویض، بسیار سالم و قابل استفاده باقی می مانند و برای به کارگیری در باغچه و فضای سبز مناسب هستند.

قیمت چمن مصنوعی دست دوم، معمولا به قدری مناسب و مقرون به صرفه است که خرید آن را برای اقشار مختلف جامعه، جذاب و پر منفعت می نماید. شما میتوانید جهت خرید چمن دست دوم با مشاوران ما در چمنسار تماس حاصل فرمایید

ولی در نهایت شما باید تصمیم بگیرید که باغچه و حیاط خانه، چقدر برای شما ارزش دارد و هزینه چمن مصنوعی را با آن میزان ارزش بسنجید.

مشاورین شرکت چمنسار، آماده اند تا برای بهترین انتخاب در کنار شما باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *