درباره ما

درباره چمنسار

مجموعه چمنسار فعالیت تخصصی خود را در حوزه توزیع و فروش چمن مصنوعی در سال 1394 آغاز نمود .
انگیزه اصلی بنیان گذاران این مجموعه ، مسئله بحران کم آبی و خشکسالی در کشور میباشد که این مهم نیازمند توجه بیش از پیش است .
کشور ما در منطقه اقلیمی کم آب و خشک کره زمین قرار گرفته که بقای انسان را با محدودیت های جدّی رو به رو میکند.
انسان عصر حاضر در زندگی مدرن شهری ، از طبیعت و آرامش دلنواز آن فاصله گرفته و تامین این نیاز غریزی ، مسئولیتی سخت و حیاتیست .
ایجاد فضاهای سبز شهری ، به عنوان تداعی گر گوشه ای از جلوه زیبای طبیعت ، اقدامیست که در دستور کار تصمیم گیرندگان و مدیران شهری قرار گرفته .
گستره چمن پوش ، از محبوب ترین بخش های فضای سبز شهریست که همگان را برای گذراندن لحظاتی شاد به دامان پُرمهر خود فرا میخواند .
دستیابی به چنین موهبتی به آسانی انجام پذیر نیست و هزینه های گزافی را میطلبد ; همچنین نیاز آبی بالا و آسیب پذیری در برابر عوامل محیطی ، ایجاد و نگهداری از چمن طبیعی را با چالش های جدّی مواجه میکند . چمن مصنوعی ، جایگزینی شایسته و راه حلی ماندگار برای رویارویی با این دغدغه هاست که استفاده از آن در طول دو دهه اخیر ، رشد روز افزون داشته .

گروه تخصصی چمنسار با بررسی و تحلیل نیاز مصرف کننده ، مناسب ترین گزینه را متناسب با آب و هوا ، میزان تردد و نوع کاربری فضا پیشنهاد خواهد داد .

شادی و سلامتی هم وطنان ، رسالت اصلی مجموعه چمنسار میباشد و در همین راستا ، کوشیده ایم تا با بهره گیری از کارشناسان متخصص و با تجربه ، گروه پژوهشی حرفه ای و با احاطه بر دانش فنی و تکنولوژی روز صنعت و بازار چمن مصنوعی ، بهترین محصولات را با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار مردم عزیز سرزمینمان قرار دهیم .


به امید آینده ای سبز و روشن برای مردم کشورمان

artificial-grass-1
نیاز به راهنمایی دارید؟